Anjeli na Zemi

Príroda nám naozaj pomáha vo všetkých smeroch, aby sme viedli krásny, plnohodnotný život.

Príroda nám naozaj pomáha vo všetkých smeroch, aby sme viedli krásny, plnohodnotný život.

 

Keďže sa riadim pocitovo, po jednej meditácii mi prišlo slovo PERU. Nikdy som nesnívala o tejto krajine a nevedela som čo s tým. Časom ako sa ľudovo hovorí „Náhodou“ som sa dostala na stránku, kde sa ponúkali expedície do Peru a v tom momente mi bolo jasné, že tam mám ísť. Za pár týždňov som sa ocitla v krajine, ktorá je úplne odlišná od tej, v ktorej žijem. Pracovali sme na sebe s pomocou šamanov hlboko v pralese.

Dozvedela som sa o produktoch, ktoré sú výnimočné tým, že sú miešané a vyrábané podľa starých šamanských receptúr poskytnutých šamanmi. Rozhodla som sa aktívne zúčastňovať na záchrane pralesov pomocou predaja týchto produktov pochádzajúcich z Amazónie a to tým spôsobom, že sa peniaze vracajú naspäť na záchranu Amazonského pralesa.

Sama mám vlastnú veľmi dobrú skúsenosť s produktami, ktoré mám pre Vás v ponuke. Opäť ma viedol pocit. Spolupracovať, pomáhať aj keď v malom na záchrane našej nádhernej planéty, pretože pralesy sú veľmi dôležité. Popritom sprístupniť ľuďom ďalšie produkty, ktoré sú ojedinelé pri ich užívaní.

Takže milí priatelia ponúkam v e-shope niečo, z čoho mám sama radosť a mám k tým produktom srdiečkový vzťah. Určite časom pribudnú ďalšie produkty ale radiť mi bude zase moje srdiečko.

Prajem Vám, aby ste boli zdraví, plní optimizmu, lásky, vychutnávali si život plnými dúškami a tešili sa z každučkého okamihu svojho krásneho života. Keď Vám k tomu prispejem aj ja, budem rada, pretože mojím poslaním je pomáhať.

S láskou a úctou,

Anyela